Etappe 8: Pflach – Füssen

Pflach / Ammergauer Alpen
Moeilijkheidsgraad: gemiddeld
lengte van de route: 15,3 km

Als je je romantische kant nog niet hebt ontdekt, komt daar misschien verandering in tijdens de laatste etappe. Want je zult een glimp opvangen van de droomkastelen van koning Ludwig.

Tour eigenschappen

In de laatste etappe van de Lechweg gaat de route nog meer op en neer. De reden: via de Kniepass en de vestingwerken Sternschanze verlaat de route de loop van de rivier in de richting van de Alpsee en het voormalige rijk van de Beierse koning Ludwig II. Vanaf de Alpsee-rondweg is er een duidelijk zicht op zijn kastelen Hohenschwangau en Neuschwanstein. Via de Alpenrosenweg volgt een laatste klim naar de Kalvarienberg. Daarvandaan heb je een panoramisch uitzicht op Füssen en de uitlopers van de Alpen. Afdaling naar de Lechwaterval van Füssen, het eindpunt van de langeafstandswandelroute.

Tour informatie

  • Vereisten: gemiddeld
  • lengte: 15,3 km
  • Hoogtemeters bergopwaarts:524 hm
  • hoogtemeters bergafwaarts:567 hm
hoogste punt1,006 m

beste tijd van het jaar

  • januari
  • februari
  • maart
  • april
  • mei
  • juni
  • juli
  • augustus
  • september
  • oktober
  • november
  • december
Bron: Naturparkregion Reutte

Omschrijving

In het laatste deel van je wandeling verlaat je de rivier de Lech en volg je bos- en bospaden over de Kniepass naar de Sternschanze. De Lechweg leidt dan over bospaden richting Alpsee voordat u de Alpsee rondwandeling volgt. De Alpenrosenweg boven de Schwansee brengt je naar de Kalvarienberg, de laatste klim langs de Lechweg. De afdaling brengt je uiteindelijk naar de Lechfall, het einde van je tocht langs de Lechweg.

Andere tochten in de omgeving

Tirol nieuwsbrief

De berg roept? Onze nieuwsbrief ook!

In onze maandelijkse nieuwsbrief onthullen we de beste vakantietips voor Tirol.

Protected by