Parkeerplaats bij het dalstation van de Schönbodenbahn
Zonneterras, ligstoelen en regionale lekkernijen op 2.340 meter boven zeeniveau - dat is wat het Hoadl-Haus, de bestemming van deze gemakkelijke piste tour, te bieden heeft.
Vellen kunnen direct op de parkeerplaats bij het dalstation van Axams worden aangemeten. De technisch gemakkelijke route loopt over de piste van de Olympia-Dahmen afdaling en vereist een goede conditie. De route loopt eerst in zuidwestelijke richting langs een stuwmeer en gaat dan verder over een steile helling door de Lizumer Grube. Voordat je het Hoadl-zadel bereikt, kun je een pauze inlassen bij de Dohlennest-hut. Kort daarna bereik je het Hoadl-Haus. Vanaf daar zijn er verschillende gemakkelijke tot matig moeilijke afdalingsmogelijkheden.
Parkeerplaats bij het dalstation van de Schönbodenbahn
Haus Hoadl op 2.340 meter boven zeeniveau
De technisch gemakkelijke route loopt over de piste van de Olympia-Dahmen afdaling en vereist een goede conditie. De route loopt eerst in zuidwestelijke richting langs een stuwmeer en gaat dan verder over een steile helling door de Lizumer Grube. Voordat je het Hoadl-zadel bereikt, heb je de mogelijkheid om te pauzeren bij de Dohlennest-hut. Kort daarna bereikt u het Hoadl-Haus. Vanaf daar zijn er verschillende gemakkelijke tot matig moeilijke afdalingsmogelijkheden.