Contact
Pitztaler Gletscherbahnen GesmbH & CO KG
Mittelberg
6481 St. Leonhard im Pitztal
+43 5413 86288
pitztal@tirolgletscher.com
De Gletscherexpress en de Wildspitzbahn brengen je in 20 minuten naar de top en dan kun je je gaan vergapen - aan het café zelf, het uitzicht op de gletsjers en bergtoppen rondom en natuurlijk aan het sensationele ontbijt.
HET HOOGSTE CAFÉ IN OOSTENRIJK Geniet in het hoogste café van Oostenrijk van het ongeëvenaarde uitzicht op de hoogste berg van Tirol, de Wildspitze, en de omliggende vijftigduizend meter hoge toppen van het Pitztal. Ontspan en kom tot rust met een koffie en een stuk taart of gebak uit de hoogste patisserie van Tirol. Het vrij zwevende terras en de panoramische zitplaatsen achter brede glazen fronten bieden plaats aan meer dan 100 gasten. Gratis WLAN
Beschrijving voor rolstoelgebruikers:
Neem de Glacier Express https://maps.pitztal.com/#resourceDetail,1486444 en de Wildspitzbahn https://maps.pitztal.com/#resourceDetail,1486469 naar Café DAS 3440.
Vanaf het bergstation van de Wildspitzbahn kun je direct naar café DAS 3440, dat in 2012 nieuw werd gebouwd en een adembenemend panoramisch uitzicht rondom biedt op het berglandschap inclusief de Wildspitze. De eerste verdieping van het café en het buitengedeelte zijn gemakkelijk toegankelijk voor rolstoelen. De rolstoeltoilet bevindt zich in de kelder, die alleen toegankelijk is via een trap. Het liftpersoneel helpt je graag verder. Er is nog een rolstoeltoilet in het Glacier Restaurant, dat zich bij het bergstation van de Gletscherexpress bevindt. Deze is bereikbaar zonder hulp en bevindt zich in het damestoilet.
Pitztaler Gletscherbahnen GesmbH & CO KG
Mittelberg
6481 St. Leonhard im Pitztal
+43 5413 86288
pitztal@tirolgletscher.com