Waar moet ik heen voor een langlaufcursus?
Er zijn bijna overal langlaufscholen. Daarom adviseren wij: kies eerst een regio en dan de langlaufschool! Dit zijn onze specialisten op het gebied van langlaufcursussen.
Voor langlaufen is eigenlijk niet veel voorkennis nodig: je kunt gewoon op je ski's gaan staan en wegglijden. Maar om de sport goed te kunnen beoefenen, heb je een goede langlauftechniek nodig. We raden om te beginnen drie uur privéles aan, alleen of met z'n tweeën. Dat is alles wat je nodig hebt om de techniek in klassieke of skatingstijl te leren en zelfstandig verder te oefenen.
Je moet ergens beginnen. Precies! En wij weten waar.
Bij de biatlongast leren beginners en geïnteresseerden over de fascinerende sport biatlon en testen ze de moeilijke combinatie van langlaufen en schieten.