Aankomst met het openbaar vervoer
Neem de bus naar de halte Jerzens Hochzeiger. Neem vervolgens de gondelbaan (sectie I) naar het beginpunt.
Ja - de Hochzeiger laat echt de chocoladekant van sommige hoge toppen zien. De meeste behoren tot de Ötztaler Alpen, maar veel behoren ook tot de berggroepen aan de andere kant van het Inntal. Kortom: de klim is de moeite waard voor het uitzicht.
Vanuit Jerzens aan de ingang van het Pitztal brengt de Hochzeigerbahn je naar panoramische hoogten boven het Pitz- en Inntal. Vanaf het bergstation wacht je een panoramische route die eindigt op de top van de Hochzeiger en die een zekere mate van veiligheid en bergervaring vereist. Tijdens de wandeling heb je een prachtig uitzicht op de verschillende bergruggen van de Ötztaler Alpen en tot ver buiten het Inntal. De Kalbenalm is een charmante plek om te stoppen voor een verfrissing en er zijn mooie plekken om te pauzeren onderweg, bijvoorbeeld bij de aangelegde vijver.
Vanaf het startpunt gaat de route rechtsaf naar de Zollberg en dan linksaf over de Ferdinand-Wohlfarter-Steig omhoog naar de Hochzeiger (2.560 m). Daarna volgt de route een prachtig panoramapad naar de Sechszeiger (2.360 m). Daarvandaan links naar beneden naar de Kalbenalm en terug naar het middenstation.
Neem de bus naar de halte Jerzens Hochzeiger. Neem vervolgens de gondelbaan (sectie I) naar het beginpunt.
Parkeergarage bij het dalstation van de Hochzeiger kabelbanen.