Bergwandelingen Rundweg Zedlacher Paradies

Matrei in Osttirol / Venedigergruppe
Moeilijkheidsgraad: Eenvoudig
lengte van de route: 4,4 km
duur: 1:20 h

Het Zedlacher Paradies in het Virgental in Oost-Tirol is niet alleen in de herfst een van de mooiste plekken van Tirol, de eeuwenoude lariksbomen zijn ook magisch in de zomer.

Tour eigenschappen

De rondwandeling door het Zedlacher Paradies is een gemakkelijke, rustige gezinswandeling in een bijzonder sfeervol bosgebied boven Matrei i. O.. De route loopt over aangename bos- en bospaden door een "magisch" lariksbos, dat bekend staat om iets heel bijzonders: hier staan de oudste lariksbomen van Tirol. Individuele exemplaren zijn meer dan 500 jaar oud en bereiken een stamomtrek van wel zeven meter - een indrukwekkende natuurbelevenis die je onderweg steeds opnieuw kunt beleven.

Het gebied heeft een toepasselijke naam: als de lariksbomen in de herfst goudgeel kleuren, wordt de rondwandeling letterlijk een "paradijs". Maar zelfs in de lente en zomer is de route een echte traktatie dankzij de schaduw, de geur van het bos en de vredige sfeer - ideaal voor iedereen die op zoek is naar een korte, lonende tocht zonder al te veel hoogteverschil. De Strumerhof is een geweldige plek om te stoppen voor een verfrissing bij het begin- en eindpunt, en de route kan ook worden uitgebreid met een optionele beklimming van de Wodenalm.

Tour informatie

  • Vereisten: Eenvoudig
  • lengte: 4,4 km
  • duur: 1:20 h
  • Hoogtemeters bergopwaarts:119 hm
  • hoogtemeters bergafwaarts:119 hm
hoogste punt1,520 m

Startpunt

Parkeergarage Zedlacher Paradies 1.420m

Eindpunt

Parkeergarage Zedlacher Paradies 1.420m
  • Conditie 3 / 6
  • Techniek 2 / 6

Kenmerken

  • Rondritten
  • Geschikt voor families

beste tijd van het jaar

  • januari
  • februari
  • maart
  • april
  • mei
  • juni
  • juli
  • augustus
  • september
  • oktober
  • november
  • december

wegdek

Bosweg, pad
Bron: TVB Osttirol

Omschrijving

De rondwandeling in het Zedlach district Matrei leidt door een betoverend bos waar de oudste lariksbomen van Tirol staan. De oudste zijn meer dan 500 jaar oud en hebben een stamomtrek van wel zeven meter. Als de lariksbomen in de herfst goudgeel kleuren, wordt het Zedlacher Paradies echt een paradijs. Maar zelfs in de lente en zomer doet een wandeling in dit gebied wat het belooft.

aankomst

  • Aankomst met het openbaar vervoer

    Matrei in Oost-Tirol Auerfeld

  • parken

    Parkeergarage in Zedlach of parkeergarage Zedlacher Paradies (net voor Strumerhof)

Weer

Vandaag

lichte regenbui
18°C/6°C
55%1.9l5 km/h

do

bewolkt
21°C/8°C
15%0l5 km/h

vr

heldere hemel
24°C/7°C
0%0l5 km/h
Naar her weerbericht

Andere tochten in de omgeving

Tirol nieuwsbrief

De berg roept? Onze nieuwsbrief ook!

In onze maandelijkse nieuwsbrief onthullen we de beste vakantietips voor Tirol.