De Pfundser Tschey – meer koeien dan mensen, waarschijnlijk geen mobiel bereik, maar wel honderden hooischuren verspreid over de uitgestrekte weiden. Laten we een eerlijke ruil vinden!
Lichte wandeling over een geasfalteerd (maar voor het verkeer afgesloten) pad dwars door een groep oude hooischuren en kookhutten. De zonovergoten route door het hooggelegen dal loopt langs de kapel „Maria Schnee“ en wordt in het voorjaar omzoomd door talrijke krokussen en in de herfst door goudkleurige lariksbomen. Ook goed begaanbaar met het gezin en een kinderwagen. Aangezien er onderweg geen eetgelegenheden zijn, is het aan te raden om zelf een snack mee te nemen en onderweg op een van de mooie plekjes even te pauzeren.
Rit van Pfunds naar Greit tot aan de Tscheylücke. Vanaf de Tscheylücke loopt het gemakkelijke wandelpad door het prachtige landschap van de Tscheywiesen naar de kapel Maria Schnee.
Tip: Elke donderdag rijdt er een wandelbus naar de Tschey